2x Víťaz Slovenského pohára
1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina

DomovKategóriaTipos SBL - Patrioti Levice

Po dlhej ceste sa Patrioti zahriali v rozcvičke, ktorú ale stopla výmena obruče na jednom z košov. Zápas začal s deväťdesiat minútovým oneskorením a prvý polčas boli Levičania poriadne vyvedení z rytmu. Domáci tím hral veľmi dobre v útoku, naopak Patrioti sa trápili na oboch stranách palubovky a náskok Spišiakov narástol až na polčasových 23...

Patrioti Levice – Nitra Blue Wings 79:88 (19:21, 21:26, 21:16, 18:25) Patrioti: Nichols 26, Jelks 13, Terins 12, Abrhám 10, Bojanovský 7 (Kivimäki 8, Sikiraš 3, Krajčovič a Pažický 0) Blue Wings: O’Bannon 25, Johnson 17, Fusek 15, Belikov 11, Langley 6 (Žiak 8, Holt 6, Galko, Chlupis a Rich. Rožánek 0) TH: 21/16 – 19/17, Fauly: 18 – 22, Trojky: 7...

Úspešná spolupráca, ktorá dokázala prekonať niekoľko klubových, aj slovenských mét sa dočká ďalšieho pokračovania! Vedenie Patriotov sa dohodlo na predĺžení spolupráce s trénerom Michalom Madzinom o ďalší rok.